Vodolský motoweb


 

 

 

 


Diskusní téma: Pokec

Datum: 11.01.2014

Vložil: Raduna

Titulek: vyjížďka 11.1.2014

Dnes proběhla krásná vyjížďka ve složení Já, Jindra a velký Kuba s chotí. Trasa Roudnice, Štětí, Mělník a domů. Je zvláštní, jak jsem vždycky překvapenej jak je to na tý motorce skvělý i když už to zažívám po x-tý. Měli by to předepisovat doktoři místo prášků.

—————

Datum: 11.01.2014

Vložil: Jindra

Titulek: Re: vyjížďka 11.1.2014

opravdu vyjížďka byla skvělá asi nejlepší za dlouhou dobu, Radek jel svižně ale plynule, Kuba stále v závěsu žádný velký kravení,žádný starosti ,prostě relax ,hodilo mě to v myšlenkách někam na první společné chorvatsko Chorvatsko a už se těším na další podobný společný výlet. Jindra

—————

Datum: 10.01.2014

Vložil: Dekárna

Titulek: ukončení činnosti v O.R.

Vážení přátelé a kamarádi. Z osobních důvodů a po zralé úvaze ukončuji svou činnost v aktivních službách O.R. Přesunuji se do suportů. Předání veškerých historických podkladů a podkladů k případné další funkci O.R. předám po dohodě s vámi .

—————

Datum: 11.01.2014

Vložil: Raduna

Titulek: Re: ukončení činnosti v O.R.

Myslím Předsedo, že ti nejspíš vadí, že se snažím prosadit v O.R, nějáké změny. Máš pravdu. Něco mi v O.R. vadí nebo spíš bych chtěl něco zlepšit. Píšu tedy všem ostatním klíčovým členům (i tobě) e-maily s návrhy na zlepšení činnosti O.R. a mluvím s nimi o tom. Jestli něco vadí tobě, tak zkus dělat to samé a neházej hned flintu do žita. Dáváš nám tím najevo, že pokud nebudeme sdílet tvůj názor ta to prdíš. Navíc zatím k žáné změně nedošlo, jen se o tom zatím bavíme. Byl bych rád (a myslím že nejen já), kdyby si tady tu zprávu (gesto) smazal a nejdřív si s námi všemi promluvil třeba u piva, nebo přes e-mail.

—————

Datum: 12.01.2014

Vložil: Předseda

Titulek: Re: Re: ukončení činnosti v O.R.

Myslíš dobře. Ale nemám potřebu být součástí organizovaného kamarádství... Nechci být účasten změnám, se kterými nesouhlasím (což jsem avizoval před cca. 3 měsíci) a ani pokusům o ně. Pokud potřebuješ to základní spontánní kamarádství organizovat, tak to můžeš i beze mě. Na pivo zajdu rád a i vyjížďky budu nadále avizovat, tak jako dřív. Jen prostě bez hlasování....

—————

Datum: 12.01.2014

Vložil: Raduna

Titulek: Re: Re: Re: ukončení činnosti v O.R.

Tak to jsme si dobře nerozuměli. Já přece nechci organizovat kamarádství. To snad ani proboha nejde. Nechci nikomu nic přikazovat. To ani náhodou. Jen chci zlepšit komunikaci. Děláme přece spolu už dlouho různé akce i vyjížďky a dokonce i společné dovolené. Vždycky se to musí organizovat, protože jinak bychom se nikde nesešli, nikam spolu nejeli apod. Já bych jen chtěl, aby vše bylo dopředu někde v kalendáři a aby každý mohl napsat, zda tu akci chce nebo ne, jestli se zůčastní nebo nebude mít čas a co si si třeba vezme na starosti apod. Chtěl bych k tomu použít něco jako Týmuj.cz, nebo dát přímo na stránky odkaz na Týmuj.cz, kde by to všechno bylo. Sám si to Týmuj.cz pro nás kdysi zakládal, ale moc se to nechytlo, tak mi to teď spíš pomoc dotáhnout do konce. A ještě k tomu hlasování: když přece tebe, mě nebo kohokoliv z nás něco napadne (jak něco zlepšit, kam jet na vyjížďku, nová akce apod.), tak je dobré, když se nejdřív zeptá ostatních co si o tom myslí. Jinými slovy: napadlo mě tohle a zajímá mě jestli se mnou souhlasíte, jestli to chcete nebo k tomu máte připomínky, nebo jestli jsem kokot a vymyslel jsem píčovinu.

—————

Datum: 12.01.2014

Vložil: Dekárna

Titulek: Re: Re: Re: Re: ukončení činnosti v O.R.

Dále viz. mail

—————

Datum: 11.01.2014

Vložil: Tonda

Titulek: Re: ukončení činnosti v O.R.

https://www.youtube.com/watch?v=8AaZBzWo4_M

vohulte si repráky
koukněte na toto video
a
zkuste se na aktuální situaci kouknout z delší perspektivy...

—————

Datum: 11.01.2014

Vložil: Jindra

Titulek: Re: Re: ukončení činnosti v O.R.

Tondo to video znám je super, dík za připomenutí a na situaci se dívám z delší perspektivy a doufám že bude dlouhá, bez ohledu na cokoliv.

—————

Datum: 08.01.2014

Vložil: Raduna

Titulek: vyjížďka

Dnes jsem dal 60km. Bylo to trochu posmrkaný a jel jsem s Ivetou, takže žádný závoděný, ale bylo to krásný. Nekoukal jsem na předpověď, ale kdyby to o víkendu šlo, tak bychom mohli vyjet. Chce to jenom hlavní silnice, tak třeba Mělník, nebo Roudnici apod. Doladíme ve čtvrtek

—————

Datum: 09.01.2014

Vložil: Dekárna

Titulek: Re: vyjížďka

V sobotu jedu do Bikers Crownu pro helmu, tak možná jí vyzkoušet už v praxi??? :D

—————

Datum: 02.01.2014

Vložil: Raduna

Titulek: nemoc

Dnes nepůjdu do Sklípku i když je první čtvrtek v měsíci, protože jsem nemocný (asi z chlastu). Jinak všem do nového roku jen to Nej.

—————

Datum: 02.01.2014

Vložil: Jindra

Titulek: Re: nemoc

Já dnes asi také vynechám z důvodu nemoci Olivera a Ladušky.

—————

Datum: 02.01.2014

Vložil: Tonda

Titulek: Re: nemoc

Supr starej dobrej pokec :) Já si na ty dvě skočím. Kdybych byl sám, přečtu Maxima a budu Vám o tom všem vyprávět

—————

Datum: 02.01.2014

Vložil: Raduna

Titulek: Re: Re: nemoc

Toníku tvůj přístup k povinotem OR je okouzlující.

—————