Vodolský motoweb


VeFeRákovo okenko

Datum: 12.06.2012

Vložil: veferak

Titulek: gf

Blondýnka si dělala pilotní licenci na vrtulník. Posadili ji do takového toho malého otevřeného stroje, který se používal v armádě a známe ho všichni z M.A.S.H. - dražší stroje nikdy na první lety nováčkům nikdo nedá. Děvenka to byla šikovná a všechno šlo jako po másle. Zvládla perfektně otáčení, stoupání, klesání i vodorovný let a tak jí řídící věž povolila desetiminutovou vyhlídkovou trasu. Ke zděšení všech přítomných se najednou z ničeho nic malá tečka na obloze začala prudce blížít k zemi. Vrtulník spadl do rybníka, blondýnka doplavala v mírném šoku ke břehu, kde ji vytáhli, nalili do ní něco whisky a ptají se:
"Co se stalo?"
"Já nevím, všechno šlo skvěle, ale začala mi být zima a tak jsem vypnula ten velký větrák."

—————

Datum: 12.06.2012

Vložil: veferak

Titulek: k

Leží spolu manželé v posteli a povídají si. Manželka: „Miláčku na co si myslel, když jsme takhle leželi spolu před svatbou?“ Manžel: „Na to, že bych ti vyšukal mozek z hlavy a vysál kozy do placata.“ Manželka: „A na co myslíš teď ?“ Manžel: „Že jsem odvedl dobrou práci.“

—————

Datum: 12.06.2012

Vložil: veferak

Titulek: .

Večer předvídá manžel, že bude manželkou znovu odmítnut a tak dostane nápad. Vstoupí do koupelny, pomalu se osprchuje a pak vejde nahý do pokoje. Když manželka vidí manžela celého navoněného a nahého, upustí časopis, který právě četla a řekne mu: "Promiň, Lásko moje, šíleně mě bolí hlava!" V tom spatří, že celé manželovo přirození je pokryto bílým práškem. Udiveně se zeptá: "Co to je, Lásko moje?" On odpoví: "ASPIRIN V PRÁŠKU, moje drahá. Chceš si ho vzít orálně nebo jako čípek?

—————

Datum: 12.06.2012

Vložil: veferak

Titulek: h

Muž si sedne v restauraci a dívá se na menu. V tom přijde krásná servírka a zeptá se:
- Dobrý den, co Vám můžu přinést?
- Rád bych si dal oběd.
- A konkrétněji na co myslíte?
- Konkrétně myslím na šukání, ale teď bych si dal oběd

—————

Datum: 12.06.2012

Vložil: veferak

Titulek: .

Umře rockový bubeník, do nebe ho nepustí, a tak musí do pekla.
Otevře mu Belzebub a říká: Upaluj rovně kolem pódia a do zkušebny číslo 5. Doběhne tam, otevře dveře a kouká s otevřenou pusou. V jednom rohu Jimi Hendrix s kytarou a vedle Kurt Cobain s Jim Morrisonem. Za nimi opuštěné bicí a rockeři křičí:
Kdes byl, čéče, čekáme na tebe. Bubeník je v šoku a říká si:
... Tohle že má být peklo? To je ráj na zemi! A sedá k bicím.
Hendrix bere kytaru a povídá: Tak pánové, jedem. Tři, čtyři...
U stánků, na levnou krásu..

—————

Datum: 23.05.2012

Vložil: Iveta

Titulek: .

Večerní představení vrcholí ...
Přichází vrcholné číslo drezůry s krokodýlem !
Krotitel rozepíná kalhoty a vkládá své mužství do otevřené tlamy tohoto predátora !
Krotitel začne mlátit krokodýla pěstí do hlavy ... a za obrovského jásotu publika vytahuje své mužství z tlamy krokodýla a ukrývá je zpět do kalhot.
Když se publikum částečně utiší, ptá se :"Troufne si někdo z přítomných
to také zkusit?"
Přihlásí se jedna blondýnka :"Já, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy

—————

Datum: 18.05.2012

Vložil: veferak

Titulek: h

Jde mladík okolo kláštera a na dveřích vidí nápis: SEX S JEPTIŠKAMI ZA 2000 Kč !!! Potěší se a zazvoní. Otevře mu mladá jeptiška, zinkasuje peníze a informuje ho: "Půjdete na konec tmavé chodby a vejdete do posledních dveří vpravo..." Mladík projde chodbou, otevře poslední dveře vpravo a vypadne rovnou na ulici. Dveře se automaticky uzamknou a na nich visí cedulka s nápisem: Dnes s vámi vyjebala sestra Marie !!!

Není nic zábavnějšího než polské porno :
- "šipko, šipko vydžemdžeruj še mi do ksichtu"
- "davaj davaj Andřeju vybuchni mi na kozy"
- "Vygruzdaj še na mne ..... vyčerdželi še mi na chribet, na cale celo ty brutaľu...."
- "Aaaaaaaach, aaaaaaach vejdži do mna brutaľu"
- "nudisse zabrence, volaj 777 777, vycvengaj mne do begondy i vymrdaj do zasrania"
- "šipko,šipko vkladaj mi kutasa do dupi i mocno udeřaj"
- "Mardaj, mardaj ty brutaľu... vyšustruj fantastične moju mušľičku"

Dívka: "Dnes mám operaci srdce." Chlapec: "Já vím..." Dívka: "Miluju tě!" Chlapec: "Já tebe víc. O hodně víc!" Po operaci, když se dívka probere, je u ní jen otec... Dívka: "Kde je?" Otec: "Ty nevíš, kdo ti daroval to srdce?" Dívka: "Co (rozpláče se)?!" Otec: "Dělám si srandu, šel se vysrat."

Paní učitelka říká na konci školního roku: "Tak děti, kolik řeknete o prázdninách sprostých slov, tolik donesete kamínků."
Je po prázdninách a učitelka se ptá: "Aničko,kolik máš kamínků?"
Anička odpoví: "Nula." Paní učitelka jí pochválí
a ptá se Honzíka: "Kolik máš ty kamínků?"
Honzík odpoví:"Dva."
Paní učitelka říká: "To se budeš muset napravit!"
Najednou se rozvalí dveře a Pepíček zařve: "BACHA PIČO, VEZU ŠTĚRK!"

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla,že se vrátím o půlnoci. "Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o Minutu později!" prohlásila jsem a vyrazila. Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinky a znovu tanečky, ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas! Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci. Vcházím do bytu, jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká třikrát! Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem sama ještě devětkrát. Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takový dobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem... Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno, během snídaně, se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku. A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal,že by měl nějaké pochybnosti. "To je skvělé, jsem zachráněná," pomyslela jsem si a otřela pot z čela. "Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny." Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně: "A a a áno? A proč, miláčku?" A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom nevím, jak to udělala vykřikla:" "Ó, bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat..."

Paní učitelka povídá dětem: "Děti, dám vám hádanku. Je to lesní zvíře, a když mu do názvu doplníte D, vyjde vám část těla. Co to je?" Když dlouho nikdo neodpovídal, prozradila: "No přeci laň! A po doplněni D máme dlaň!" Na to Pepíček pošeptá sousedovi: "Jsem hned věděl, že to kuna nebude..."

Muž se ženou v posteli, zde si přečtěne jejich jednotlivé myšlenky
ŽENA:Leží vedle mě,vůbec mě neobejme.Kouká do stropu.Kdo ví,nad čím
přemýšlí. Jsme spolu už dva roky.Je to příliš dlouho,zřejmě je nejvyšší
čas vyměnit mě za mladší.Přece jen,za ty dva roky jsem dost přibrala.Teď
se zamračil-to není dobrý.Myšlenkama je úplně někde jinde.Ztrácím ho,už
pro něj asi nic neznamenám..
MUŽ:Moucha na stropě. Jak to kurva dělá, že nespadne?

Mladý muž po několikaměsíční známosti je pozván svou dívkou, aby s ní a s jejími rodiči strávil víkend na chalupě. Vzhledem k tomu, že se obává případného sexu a nemá žádnou zkušenost, rozhodne se navštívit místní lékárnu a koupit nějaké prezervativy. Místní lékárník zjistí, že mladý muž nemá žádné zkušenosti v milovaní a rozhodne se mu pomoci. Věnuje mladíkovi poměrně dlouhou dobu, kdy mu vysvětluje základní praktiky a polohy při milování. Po hodině se zeptá mladíka, zda chce koupit baliček se třemi kondomy, se šesti, a nebo dokonce rodinné balení. Mladík přivře zálibně oči a s díky za pomoc koupí rodinné balení. Následující den přijede na chalupu rodičů své přítelkyně. Večer je pozván na společnou večeři v rodinném kruhu. Když přijde mladík do jídelny, okamžitě si sedne, sklopí oči a začne se modlit. Rodina je překvapena jeho reakcí, ale přidá se. Po pěti minutách se však mladík stále modlí. Když uplyne 20 minut, dívka se k němu nakloní a povídá: "Netušila jsem, že jsi tak silně věřící..."Aa on na to: "Netušil jsem, že tvůj otec je lékárník..."

Manžel vejde do ložnice a v náručí drží kozu. Jeho žena leží v posteli a čte si knihu. Muž: "Podívej, miláčku, to je ta kráva, se kterou souložím, když máš svoje dny..." Žena: "Kdyby´s nebyl takový blbec, tak by´s věděl, že je to koza!" Muž: "Kdyby´s nebyla tak pitomá, tak vidíš, že se bavím s kozou!"

Italové budou vyrábět vůz pro ženy, bude se jmenovat MITO - projekt je z MIlána,
montovat se bude v TOrinu.
Škodovka zareagovala podobným vozem pro ženy,
projekt je z PÍsku, vyrábět se bude v ČAkovicích...

Jaký je rozdíl mezi beďarem a katolickým knězem? Beďar se neudělá na 10-letém klukovi!

Víte, co se stane, když zkřížíte černocha s chobotnicí? To nikdo neví, ale dobře by to sklízelo bavlnu

—————

Datum: 18.05.2012

Vložil: veferak

Titulek: g

"Ivane, teď říkali v televizi, že tam u vás jsou děsný mrazy, přes -60 stupňů."
"To je blbina, nejvejš tak -20."
"No ne, teď to říkali na CNN, prej přes -60."
"Ale no tak možná někde třeba -25, ale to spíš výjimečně."
"No ale ty záběry byly děsný, ty omrzlý silnice, baráky..."
"Jo ty myslíš venku ?!!"

Sedí tři hypnotizéři v baru, popíjejí, no a jak plyne večer, tak se začínají trumfovat.
První říká: "Helejte - já donutím barmana, aby nám přinesl flašku vizoura na účet podniku!"
Pekelně se soustředí, barman se najednou začne ošívat, pak vezme láhev a přinese jim ji ke stolu.
"Dobrý, dobrý," říká na to druhý, "ale já teď donutím támhletu blondýnu, aby vylezla na stůl, zatancovala a předvedla striptýz!"
Taky se pekelně soustředí a za chvíli blondýna šup na stůl, tancuje a svléká se...
Třetí se napije a přemýšlí, čím by je trumfnul. Nakonec povídá:
"Pojďte ven, já vám něco ukážu."
Tak tedy jdou ven, stojí na tom sídlišti, je už tma a ten třetí hypnotizér povídá kamarádům:
"Hele, ukažte na libovolný okno tady. Já se soustředím a donutím toho člověka, co tam bydlí, aby hodil z okna svoji televizi."
Kamarádi tedy ukážou na okno a třetí hypnotizér se pekelně soustředí.
Dvě minuty, tři minuty - a nic...
Kamarádi se mu smějí, ale on se nedá a soustředí se ještě víc.
Po pěti minutách se za oknem rozsvítí a je vidět hystericky pobíhajícího chlápka.
No a po sedmi minutách se konečně otevře okno - a z něj chlap řve:
"NEMÁM, KURVA! PROSTĚ NEMÁM!!!"

V Košicích na nádraží se ozve z rozhlasu:
"Tururu, Tururu, na tretiu kolej prijede za hodinu rychlik z Bratislavy."
Dlouho se nic neděje a pak se zase ozve:
"Tururu, tururu, na tretiu kolej prijede za stvrt hodiny
rychlik z Bratislavy." Zase se nic neděje a pak se ozve:
"Tururu, tururu, za styri minuty prijede rychlik z Bratislavy."
Za čtyři minuty se opravdu přiřítí rychlík na nádraží, rána jak z děla,
vlak vykolejí, vagóny jsou po celém nádraží, spousta mrtvých...
a z nádražního rozhlasu se ozve:
"Vy somari, ked som vam uz trikrat povedal,
ze mate odnest z koleji tu ruru!"

Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých životních situacích. Přišla řeč na eutanázii.
K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal:
Nechci abys mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.
Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do záchoda.
No není blbá ???!!!!!

Dáma zůstane trčet v poušti. Asi hodinu čeká, když tu kolem jede indián na koni. Poprosí ho, jestli by ji nesvezl do města. Indián souhlasí. Dáma se vyhoupne na koně a vyrazí. Asi po třech minutách klusu indián ze sebe vyrazí hlasité: "Juchů!" Pár minut na to zavýskne zas a takhle to trvá celou cestu do města. Když tam přijedou, zajuchá indián z plných plic. Dáma sleze z koně a prodavač, který sedí před svým krámkem, se jí ptá, co tomu indiánovi udělala. Dáma povídá: "Nic, jenom jsem seděla vzadu na koni a držela se za špici u sedla."
"Hm, tím se to vysvětluje," povídá prodavač, "Indiáni jezdí totiž bez sedel."

Manžel není doma a manželka si mezitím užívá s milencem. Zachrastí klíče, je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně, sepne ruce k nebi a prosí: "Ó, Bože, udělej si se mnou, co chceš, jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě by zabil nejen mě, ale i mého milence."
Na to se nebesa otevřou a ozve se: "Dobře, bude to jak chceš, ale za tři roky tě povolám k sobě, utopíš se."
......"Dobře, dobře, jen, ať ho teď nenajde."
Všechno proběhne úplně hladce. Tři roky se žena nekoupe, jenom sprchuje. Nechodí na koupaliště, vodě se zdaleka vyhýbá. Tři roky uběhnou. Pak čtyři, pět let. Na svůj slib už zapomněla. Po pěti letech si koupí zájezd na okružní plavbu okolo světa.
Na lodi je velká zábava, samé ženy, když v tom se začne loď potápět, žena si vzpomene na svůj slib.
"Teď mě chceš povolat k sobě? Podívej se, kolik nevinných žen teď zemře spolu se mnou."
Nebesa se opět otevřou a ozve se: "Dva roky mi trvalo, než jsem vás, vy kurvy, dostal na jednu loď!

Přijde čas a otec se ptá synka, jestli ví jak je to s děláním miminek a s čápem. "Nechci to vědět! Slib mi, že mi nic neřekneš!" Rozpačitý otec se ptá synka, v čem je problém.
Chlapec vzlyká: "Když mi bylo šest, dal jsi mi přednášku:" Není žádný Mikuláš, v sedmi to bylo: Není žádný Ježíšek, jestli mi teď chceš říct, že dospělí spolu nešukají, tak nevím, jaký smysl by mělo dál žít!"

Tatínek s Maminkou chtějí mít sex, ale vadí jim v tom Pepíček.. A tak tatínek říká:,, Pepíčku, běž na balkón a za každýho člověka v černym ode mě dostaneš 50 korun,, Tak Pepíček jde na balkon. A stojí.. Po 10 minutách křičí:,, Tatíí.. První člověk v černym..,, Tatínek odpoví:,, Výborně. Máš 50 korun.,, Za 15 minut volá Pepíček:, Tatíí.. Další člověk v černým,, Tatínek odpoví:,, Skvěle Pepíčku.. Máš 100 korun,, Za půl hodiny křičí Pepíček:, Tatíí.. Ta mrdačka tě přijde draho.. Jde pohřební průvod...

V baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku. "Na hotel?!" Ostatní hosté zpozorněli. Mladík vysvětluje: "Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink." "Chcete mě pozvat na hotel?!" Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá: "Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidí v nečekaných situacích." "Cože?!" Pětset euro?!"

Jednoho dne se na malém městě v řeznictví objevila mladá žena s miminkem v náručí a řekla řezníkovi, že to dítě je jeho, a co s tím jako udělá. On nakonec souhlasil s tím, že dokud chlapec nevyroste, bude žena dostávat maso zadarmo. Řezník na kalendáři počítal dny, a když mladíkovi, který chodil pro maso, bylo přesně osmnáct, povídá mu: "Tady máš, a řekni matce, že tohle je poslední maso, které dostane zadarmo. A koukej se, jak se bude tvářit." Synek doma všechno vypoví a matka mu říká: "Běž ještě do krámu a řekni řezníkovi, že jsem měla osmnáct let zadarmo taky mlíko, zeleninu a pečivo, a koukej se, jak se bude tvářit..."

—————

Datum: 18.05.2012

Vložil: veferak

Titulek: f

Lékař se ptá pacienta:
"Kolik kouříte?"
Pacient:
"Tak deset denně."
"Jak moc pijete?"
"Tak dvě lahvinky červeného."
"Jak často souložíte?"
"Tak třikrát do týdne. Zdá se vám to snad moc?"
Lékař odpoví:
"Abych pravdu řekl, na venkovského faráře docela jo...."


Test přátelství - velice jednoduché!
Zavři manželku a psa na hodinu do kufru auta a pak je pusť.
Uvidíš, kdo z nich bude mít radost, že tě vidí!!!

Kluk: "Něco bych lízal.. Ale ne, že to špatně pochopíš..." Holka: "Tak pojďme na zmrzlinu!" Kluk: "Věděl jsem, že to pochopíš špatně."

On: uděláš mi tousty ?
Ona : Jo,klidně a s čím ?
On: Nene moment asi jsme si nerozuměli.
Ona : ??
On : Já se tě ptal ,,uděláš mi TO USTY !!,,

Psychopat napustil jedem peníze, které daroval dětským domovům. Zemřelo 20 poslanců, 2 starostové a 1 ministr. Děti zatím nebyly ohroženy.

K O N K U R Z .
Franta se přihlásí na konkurs do truhlářské firmy.
Ředitel mu říká: "My máme, ale tvrdé podmínky propřijetí.
Musíte rozeznat dřevo se zavázanýma očima podle vůně!"
On na to: "To pro mě nic není. Já mám 30-ti letou
praxi."
Zavážou mu oči a dají mu očichat buk.
Franta přičichne a říká: "To je jasný: buk."
Jako druhý vzorek mu dají očichat olši.
Franta opět s přehledem: "To je zcela určitě olše."
Ředitel pak kývl na sekretářku, ta si lehla na stůl
a stáhla si kalhotky. Franta čichal, čichal, ale
nebyl si jistý a povídá: "Můžete mi tu desku otočit?"
Sekretářka se otočí a Franta opět čichá, čichá
a nakonec říká:
"Už jste si mysleli, že jste mě doběhli, co?
To se vám ale nepodařilo.Tohle jsou totiž na 100% dveře
od hajzlu ze staré rybářské lodi!!!"

Když jsem zjistil nevěru manželky, byl jsem zdrcený. Pomohla mi víra. Konvertoval jsem k islámu a ráno jsme ji ukamenovali.

30. dubna křičím na manželku: "Zlato, u dveří je nějaká čarodějnice, co mám udělat?" "Dej jí nějaké sladkosti a pošli ji do prdele!" A od té doby se mnou tchýně nemluví...

Žena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství. Stěžuje si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd... prostě mele, mele a mele . . . .
Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí.
Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí.
Manžel na to kouká jak vyoraná myš.
Terapeut říká manželovi:
"Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do týdne. Můžete to pro ni udělat?"
Manžel se zamyslí a povídá:
"Můžu ji sem vozit pondělky a středy, ale v pátek ne, to chodím na ryby."

Jdou tři pivaři - Němec, Holanďan a Čech - spolu na pivo.
Němec povídá: "Já si dám Heineken, protože je vyroben z nejkvalitnějších surovin!"
Holanďan povídá: "Já si dám Amstel, protože jeho chuť je prostě nejlepší!"
... Čech povídá: "Já si dám colu."
Němec a Holanďan se diví: "Vy si nedáte pivo???"
A Čech na to: "Když vy nebudete, tak já taky ne."

Tři největší české lži:
1. jdeme na jedno
2. dopijem a pudem
3. od zejtřka nechlastám

Se ženama je to jako se sušenkama OREO. Ndjdřív ji otočíš ,potom vylížeš a na konec omlékuješ. Stejně Ti řekne,že to neumíš DD

Prsa jsou důkaz, že chlapi kecaj a dokážou se soustředit na dvě věci najednou

Ženatí muži jdou na ryby. Po hodině je slyšet následující rozhovor:
První muž říká:
"Vy si nedovedete představit, co já měl za potíže, abych mohl jít na ryby! Musel jsem manželce slíbit, že příští týden natřu celý barák."
Druhý se připojí:
"No a co… Já musel slíbit, že udělám bazén - a ještě se skleněnou střechou, aby na dámu nepršelo, když si plave."
Třetí si povzdychne:
"Na co si stěžujete?… Já musel slíbit, že namontuju celou novou kuchyni se všemi elektrickými přístroji."
Jen čtvrtý rybář podezřele mlčí, a tak se ho zeptají:
"Na a co ty?… Neřekl jsi ani slovo o nějakých slibech za tenhle víkend! Chceš snad říct, že jsi nemusel nic slíbit?!"
Rybář chvíli mlčí a pak odpoví:
"Já jsem nařídil budík na půl šestou a když dozvonil, tak jsem manželce šeptnul do ucha: Na ryby, nebo sex? No a ona jen zasyčela: Vem si teplý prádlo!!!"

"Je to pokoj tři sta patnáct?"
"Jistě."
"Objednal jste si buzení na šestou hodinu?"
"Ano."
"Tak šup, šup, vstávat! Už je devět."

Pravidla partnerského soužití pro ženy
1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, pravděpodobně jsi tlustá. Neptej se ho na to.
2. Nauč se zacházet se sedátkem na záchodě. Sklopit ho dokážeš i ty.
3. Nestříhej si vlasy. Nikdy.
4. Narozeniny, sv. Valentýn a výročí není test, zda dokáže sehnat skvělý dar.
5. Ptáš-li se na věc, na kterou nechceš znát odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet.
6. Někdy myslí i na jiné věci, než na tebe. Nauč se s tím žít.
7. Neptej se ho o čem přemýšlí, nejsi-li připravena k diskusi na téma fotbal, zbraně nebo závodní auta.
8. Zbav se své kočky. Ne, není úplně jiná, je stejná jako všechny ostatní.
9. Pes je lepší než jakákoliv kočka. Tečka.
10. Neděle rovná se sport. Nech to být.
11. Nakupování není sport.
12. Cokoli si na sebe vezmeš je pěkné. Opravdu.
13. Máš příliš mnoho bot.
14. Pláč je vydírání. Použij ho jestli musíš, ale neočekávej, že se mu to bude líbit.
15. Ptej se přesně na to, co chceš vědět. Skrytá vodítka nepochopí.
16. Ne, neví co je za den. Nikdy nebude. Výročí mu zaškrtni v kalendáři.
17. Většina chlapů vlastní dva až tři páry bot. Proč si myslíš, že budou schopni ti poradit, který pár ze třiceti se ti hodí k šatům?
18. Ano a ne jsou naprosto dostačující odpovědi.
19. Bolest hlavy, trvající 17 hodin je problém. Jdi k doktorovi.
20. Tvá matka nemusí být tvá nejlepší přítelkyně.
21. Není v tvém ani jeho nejlepším zájmu luštit společně kvíz v časopise.
22. Cokoli řekl před šesti nebo osmi měsíci, je nepřípustné jako argument.
23. Jestliže řekl něco, co se dá vyložit dvěma způsoby z nichž jeden z nich tě přivede k zuřivosti, měl na mysli ten druhý.
24. Nech ho očumovat ženské. Když se bude dívat jen na tebe, jak potom pozná, že jsi nejhezčí?
25. Můžeš ho požádat, aby něco udělal, NEBO mu říct, jak si přeješ aby to vypadalo. Ne obojí.
26. To, co mu musíš říct, řekni mu během reklamy.
27. Kryštof Kolumbus se taky neptal na cestu. On už vůbec ne.
28. Když jde na fotbal, ber to jako dovolenou. Potřebuje to stejně jako ty.
29. Váš vztah nikdy nebude stejný jako první dva měsíce.
30. Každý může koupit prezervativ.

—————

Datum: 18.05.2012

Vložil: veferak

Titulek: d

Otázka: Je dobré s manželkou prohodit pár slov po milování?
Odpověď: Doporučuje se to. Však na co už máme ty mobilní telefony.

Není nad šťastné manželství :
1. Moje žena a já chodíme dvakrát týdně na večeři do nějaké dobré restaurace.
Nejdřív si dáme nějaký aperitiv a potom obvykle místní specialitu.
Přitom si užíváme příjemné společnosti. Ona chodí v úterý, já pátek.

2. Máme oddělené ložnice. Její je v Brně, moje v Praze.

3. Beru svou ženu všude. Ona však vždycky najde cestu zpátky.

4. Když jsem se ženy zeptal, kam by chtěla jít na výročí naší svatby,
řekla, že někam kde dlouho nebyla. Tak jsem ji navrhl kuchyň.

5. Vždycky se držíme za ruce. Kdybych ji pustil, šla by nakupovat.

6. Má elektricky vyhřívanou postel, elektrický mixér, elektrický opékač topinek, elektrickou kulmu, elektrickou troubu, elektrickou myčku nádobí.
Jednou povídá:
"Všude spousta elektrických vymožeností a já si přitom nemám kde sednout."
Tak jsem jí navrhl, že jí koupím elektrické křeslo.

7. Žena řekla, že ji zlobí auto. Prý má vodu v karburátoru.
Vzal jsem tašku s nářadím a zeptal se, kde je auto.
Odpověděla, že v rybníce.

8. Nechala si dát v salonu krásy pleťovou masku z piešťanského bahna.
Dva dny vypadala skvěle. Pak bahno opadalo.

9. Ráno běžela za popelářem a volala:
"Stihla bych ještě odvoz ?"
Popelář se vyklonil z okénka a řekl:
"Ale jo, naskočte si!"

10. Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou rozvodu.

11. Nemluvil jsem se svou ženou dva měsíce.
Nechtěl jsem ji přerušovat.

12. Poslední hádku jsem zavinil já.
Když se mě žena zeptala, co je v televizi, odpověděl jsem, že tištěné spoje, obrazovka a prach.

Sousedka: "Ahoj! Já jsem tvá nová sousedka. Mám chuť dnes celý večer tancovat, pít a souložit. Nemáš čas?" Soused: "Jasně, že ano!" Sousedka: "Super! Pohlídáš mi psa?"

Muž odejde do práce a žena si přivede domů milence. Její malý syn přijde neočekávaně domů, uvidí milence s matkou a tak se schová do skříně a sleduje. V tom přijde domů i manžel. Žena vyskočí a aniž by si všimla ve skříni svého syna ukryje svého milence do téže skříně. Vtom se chlapeček ozve: "Je tady tma, co?" Muž odpoví: "To teda je." Chlapeček: "Mám u sebe baseballový míček." Muž: "To je fakt bezva." Chlapeček: "Nechceš ho koupit?" Muž: "Ne, dík!" Chlapeček: "Venku je můj otec." Muž: "Tak za kolik?" Chlapeček: "250 dolarů." Za pár dní se situace opakuje. Chlapeček: "Je tady tma,co?" Muž: "To teda je." Chlapeček: "Mám tady baseballovou rukavici." Muž který už ví oč jde se ptá: "Tak za kolik?" Chlapeček: "750 dolarů." Pár dní nato otec povídá svému synovi: "Popadni svou baseballovou rukavici, pojď ven a zachytáme si." Chlapeček na to: "Nemůžu, prodal jsem míček i rukavici." Otec udiveně: "A za kolik jsi to prodal?" Chlapeček: "Za 1000 dolarů." Otec: "To je příšerné, jak můžeš brát své kamarády takhle na hůl. To je mnohonásobně víc, než to stojí. Půjdeš do kostela a vyzpovídáš se!" Když přijdou do kostela, vstrčí otec svého synka do zpovědnice a zavře dveře. Chlapeček: "Je tady tma,co?" Kněz: "Kurva nezačínej s tím zase!"

Vnučka jede do Ostravy za dědečkem. Na nádraží vystoupí z vlaku a když uvidí dědečka rozběhne se k němu a volá.
Dědečku dědečku já tě mám tak ráda i když maminka o Vás ostravácích povídá,že máte strašně malou slovní zásobu a mluvíte sprostě
Dědeček se na ni dlouze podívá a praví:
Ale pi.ču

—————

Datum: 18.05.2012

Vložil: veferak

Titulek: .

Indové podle svého náboženství věří, že pokud muž nežije spořádaným a asketickým životem, bude v příštím životě ženou.
Buďme proto k ženám tolerantní: je to vlastně normální chlap ve výkonu trestu.

—————

Datum: 11.05.2012

Vložil: Iveta

Titulek: .

Manžel se po týdnu vrátí z pracovní cesty. Hned na to s manželkou vlítnou a nejsou zrovna potichu.
Najednou soused bouchá na dveře a křičí:
"To toho nemáte za celý týden dost?"

—————

Datum: 20.04.2012

Vložil: veferak

Titulek: .

Přijde doktor na kontrolu do blázince a na jednom pokojí leží na levé posteli pacient a dělá, že kroutí volantem. Doktor se ho zeptá, co dělá.
Pacient odpoví: "Jedu do Španělska."
Na pravé posteli leží další pacient a ten pod peřinou onanuje. I toho se doktor zeptá, co dělá, a on odpoví: "Vždycky, když jede Venca do Španělska, tak si užívám s jeho starou."

"Tati, potřeboval bych nový harddisk…"
"A kouzelné slovíčko?"
"Kurva! Dneska už je zaheslovaný všechno!"

Pane plavčíku, můžu si zaplavat ve velkém bazénu?"ptá se Jenda.
Napřed se musím podívat,jak plaveš."
Kluk skočí do vody,dovádí,potápí se.
Chová se,jako by celý život nedělal nic jiného.
Kde ses to naučil?" diví se plavčík.
Když jsem byl malý,otec mě vyhodil z loďky uprostřed jezera."
Asi bylo dost těžké doplavat ke břehu?"
Doplavat bylo snadné!
Nejhorší bylo dostat se z toho pytle!"

Říká dívka otci: ,,Tati, jeden chlapec v škole mi řekl něco, čemu
jsem
nerozuměla... Říkal, že mám pěkné čelní sklo, překrásný kufr, super
karosérii a moje nárazníky jsou bezchybné."
Otec na to: ,,Řekni mu, že jsi ještě v záruce, jak se opováží
zvednout kapotu, aby zkontroloval hladinu oleje, tak mu urvu výfuk!"

V sobotu ráno jsem si přivstal, potichu se oblékl, udělal si snídani a pomalu odešel do garáže. Za auto jsem připnul přívěs s člunem a těšil se na nádherný rybaření.
Otevřu dveře garáže a koukám, že venku duje vichr a zima je jak v Charkově na nádraží.
Pustím si v rádiu předpověď počasí. A že prej takhle mizerně má bejt celej víkend.
"To se teda na to můžu … "
Jdu zpátky, potichu se svlíknu a vlezu znovu do postele. Obejmu zezadu manželku a šeptám:
„Dneska je venku příšerný počasí, skoro mě ofouklo.“
Vona na to:
„No a to si představ, miláčku, že ten můj debil v tom počasí odjel na ryby.“

Na silnici leží Indián s uchem na asfaltu a trhaně říká:
"Je to modrá Mazda, hliníkové disky, černé nárazníky, rychlost 90 km/h, opruzený řidič...."
Lidé se seběhnou okolo něj, v němém úžasu poslouchají a nevěřícně kroutí hlavou:
"To všechno slyšíš?"
"Ne. Ona mě srazila..."

Přijde chemik do lékárny: Dobrý den, máte kyselinu (RS)-2-(4-(2-metylpropyl)fenyl)propanovou?"
Lekárník pár sekund ťuká do klávesnice a ptá se:
- "Myslíte Ibuprofen?"
a chemik na to:
- "Ano, přesne ten. Promiňte, ale ja si ty vaše blbé názvy nedokážu stále zapamatovat."

Paní učitelka zadá dětem úkol, aby vymyslely větu, která bude obsahovat
slova "jelikož" a "pravděpodobně".
Přihlásí se Anička a říká: "Jelikož jsem byla celý rok hodná, pravděpodobně
dostanu nové kolo."
Další se přihlásí Toník: "Jelikož jsem se dobře učil, pravděpodobně budu
mít pěkné vysvědčení."
"Výborně, Toníku."
Jako další se hlásí Pepíček. Když je vyvolán, říká:
"Babička jde po zahradě a nese si New York Times."
Všichni na něj koukají a učitelka říká:
"Ale Pepíčku, v té větě není ani jedno z těch slov."
"To taky ještě není celý," odvětí Pepíček a pokračuje:
"Jelikož neumí anglicky, jde se pravděpodobně vysrat…"

Pozdě večer přechází přes tmavý park osamělá žena, když se ze tmy náhle ozve:
"Stát!"
Žena se zastaví.
"Lehni!"
Žena si lehne.
"Plazit se!"
Žena je tak ustrašená, že se hned začne plazit. Po chvíli se nad ní někdo skloní a s účastí v hlase se zeptá:
"Paní, je vám špatně? Já tu sice cvičím svého psa, ale mohl bych vám zavolat doktora!"


Typy žen :
TYP VIRUS: Ani si nevšimneš a nastěhuje se ti do bytu a všechno si přivlastní.
TYP INTERNET: Musíš zaplatit za přístup.
TYP USB: Je dobrá jen na zastrčení kabelu.
TYP BLUETOOTH: Chce udržovat přátelství bez kontaktu.
TYP SERVER: Když ji potřebuješ, vždy je obsazená.
TYP WINDOWS: Má spoustu chyb, ale nedovedeš si bez ní představit život.
TYP POWERPOINT: Je atraktivní, můžeš se s ní pochlubit, ale sama o sobě nemá hodnotu.
TYP EXCEL: Říká se, že umí spoustu věcí, ale ty ji používáš jen pro základní úkony.
TYP WORD: Vždy má pro tebe překvapení, ale v podstatě jí nikdo nerozumí.
TYP DOS: Kdysi ji měli všichni a dnes o ni nemá zájem nikdo.
TYP SCANDISK: Je ti jasný, že je užitečná a chce ti pomoct, ale nikdy nevíš, co vlastně dělá.
TYP SCREENSAVER: Nehodí se na nic, ale aspoň tě zabaví.


"Mami, tati, rozhodl jsem se osamostatnit."
"To je moc dobře."
"Kufry máte před barákem."

Studentky měly napsat esej, která by pojednávala o náboženství, sexu a tajemnu. Nejkratší práce měla jen jednu větu: "Bože, jsem těhotná, ale s kým?"

Terorista se nějakým záhadným způsobem dostane do nebe. Potká ho Bůh, zastaví ho a řekne:"Ne, ne! Ty jsi byl terorista, ty jsi hodně hřešil, ty do nebe nemůžeš!" A terorista na to: "No, víš... Já tady ani nechci jít... Ale vy máte tři minuty na evakuaci!"

Novináři se ptají slepice:
"Je pravda, že jste snesla sedmikilové vejce?"
"Ano."
"A jaké jsou vaše plány do budoucna?"
"Snést desetikilové vejce."
Novináři jsou spokojeni, jdou za kohoutkem a ptají se ho:
"Víte, že jedna z vašich slepic snesla sedmikilové vejce?"
"No, to vím."
"A jaké jsou vaše plány do budoucna?"
"Rozbít držku pštrosovi!"

Jeden sedmdesátník byl na pravidelné prohlídce u lékaře. Ten mu postupně vzal krev, změřil tlak, poslechl si srdce a plíce, prohlédl všechno možné, až nakonec povídá: "Pane Janoušek, ještě bych měl prověřit vaše sexuální vybavení." Na to pan Janoušek vyplázl jazyk a vztyčil ukazováček...

V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže. Má šest pater a kvalita mužů roste s každým patrem. Je v tom ale jeden háček: Jakmile již žena vejde na vyšší patro, nemůže už sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu. A tak vchází první žena s vážným zájmem o koupi muže. V prvním patře vidí ceduli: "Tito muži mají práci." "No, to už je něco, můj bývalý ani práci neměl," pomyslela si žena, "ale podívám se, co je výš." Ve druhém patře byl nápis: "Muži zde mají práci a mají rádi děti." "Pěkné, ale podíváme se, co je výš." Ve třetím patře byla tabulka: "Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní." "No, čím dál tím lépe," pomyslela si, "ale výš to už musí být..." Ve čtvrtém patře si mohla přečíst: "Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích. "Sladké, jak sladké... Ale zkusím ještě o patro výš." V pátém patře stálo: "Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli." "No, to je neuvěřitelné, přímo zázrak," pomyslela si žena, "ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš?! A v šestém patře si velice překvapená žena přečetla: "Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět."

Manželovi se konečně poštěstilo se potěšit se služkou. Celý rozjařený se svěřuje:
"Něco takového jsem s tou mojí nikdy nezažil!"
Služka stydlivě:
"Všichni páni, co k nám chodí, říkají, že v tomto ohledu mi dokonce dávají přednost před milostpaní."

Z posledních terénních průzkumů sociologů vyplynulo, že 95% dnešních dívek by si vybralo chlapce, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě.
Problém je v tom, že chlapec, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.

UFO je jak poctivý pracující cigán. Občas se někdo ozve, že ho viděl, ale většinou to je podvrh.

Žena si dá inzerát, že hledá výkonného, ale opravdu výkonného chlapa, který by ji dokázal uspokojit, protože je extrémně náruživá. Jednoho dne se u jejích dveří objeví týpek, celkem dobře vypadající, tak jej pozve dál. Borec si sundá bundu a vyhodí ji z okna, poté to samé udělá s kalhotami. Pak si sundá triko a opět jej vyhodí z okna ven. Ženská jej chvilku pozoruje, pak se zeptá: "Co to děláte, proč to všechno vyhazujete?" A chlap odpoví: "Až z Tebe slezu, nebudou už tyhle hadry v módě..."

Ženy můžeš zahrnout láskou, můžeš je zahrnout penězi, ale nejlíp je, když je zahrneš hlínou.

Potkají se dva lidojedi, jeden z nich si nese urnu, druhej se ptá: "Ty vole, kde si sehnal instant?"

—————

Datum: 19.04.2012

Vložil: Předseda

Titulek: už nejsem panna

Jednoho dne přeruší 10tiletá dcerka ticho při večeři slovy: Už nejsem panna!
Na chvilku se rozhostí nepříjemné ticho, ale brzy jej přeruší otec, který se rozkříčí na matku: Ty za to můžeš! Flirtuješ, pleteš chlapům hlavy a ty tvoje výstřihy! Kozy strkáš chlapům až pod nos! Jakej ta malá může mít příklad?
Potom se otec otočí na starší dceru: A ty jsi taky spoluvinná. Rozdáš si to s kýmkoliv a ještě ke všemu na gauči v obýváku, sotva s mámou vytáhneme paty! Kolikrát vás malá musela vidět! A to nemluvím o tom obrovským vibrátoru v nočním stolku!
Matka se chvíli nevěřícně na otce dívá a potom spustí: Ty buď zticha. Ty, kterej máš sám máslo na hlavě! Minimálně půl výplaty jsi schopen nastrkat kurvám a od tý doby, co máme kabelovku se na nic jinýho než na porno nedíváš! Malá to beztak slyší každý večer přes zeď do pokojíčku. A to nemluvím o tom, že sekretářka ti ho v jednom kuse kouří!
Poté se matka rozpačitě otočí k mladší dceři: Miláčku, jak ti to ten hajzl udělal? Vaginálně, análně? A neříkej, že ti ho nacpal i do pusinky? Holčička rozpačitě zamrká: Ne, nic takového. Já jsem vám jen chtěla říct, že mi paní učitelka ve vánočním představení vyměnila roli panny za pastýřku..

—————

Datum: 02.04.2012

Vložil: veferak

Titulek: .

Dva lovci z Texasu letěli na Aljašku lovit losy. Letadlo přistálo na zamrzlém
jezeře a do dvou hodin byli oba zpátky a každý táhnul na saních velikého losa.
Vyčerpaní dorazili k letadlu a pilot povídá:
''Pánové, tohle mrňavý letadlo neunese ty dvě těla navíc. Jedno tu budete muset
nechat.''
''Hele, ty seš bačkora a ne pilot!''
Druhý lovec se přidá:
''No jasně. Loni jsme tu byli taky, taky jsme ulovili dva samce a pilot, co
neměl o nic větší letadlo, se nebál.''
Pilota tím řádně vyhecovali:
''Sakra, přece dokážu lítat jako ostatní. Dobře, naložte to.''
Naložili letadlo, pilot nahodil motor a rozjeli se po zamrzlém jezeře. Letadlo
se konečně odlepilo od země, ale nemělo dostatečnou stoupavost, a tak škrtlo o
vrcholy stromů u jezera, převrátilo se a spadlo. Z trosek se vyhrabe pilot
otřesený nárazem a mumlá:
''Sakra, kde to jsme?''
A jeden lovec se tak rozhlídne a říká:
''No, řek bych, že tak o padesát metrů dál, než loni.''

—————

Datum: 23.03.2012

Vložil: veferak

Titulek: výběr jména..

Jednou takhle jistý Josef ráno leze z postele a jde na záchod. Ve dveřích křísne hlavou do futra a zařve:
"Ježíši Kriste!"
A z postele Marie volá:
"No vidíš, to je jméno! A ne nějaký René!"

—————

Datum: 13.03.2012

Vložil: veferak

Titulek: .

Přepis záznamu nové automatické telefonní linky, která byla instalována v Institutu duševního zdraví:
"Dobrý den, vítejte na horké lince naší nové léčebny.
Máte-li vtíravě nutkavý syndrom, zmáčkněte opakovaně číslo 1.
Jste-li nesvéprávný, požádejte někoho, ať za vás stiskne číslo 2.
Máte-li syndrom více osobností, stiskněte čísla 3, 4, 5 a 6.
Jste-li paranoidní, víme, kdo jste a co chcete. Zůstaňte na telefonu, abychom jej mohli zaměřit.
Trpíte-li bludem, zmáčkněte číslo 7 a váš hovor bude přesměrován na mateřskou loď.
Jste-li schizofrenik, pečlivě naslouchejte, dokud vám tenký hlásek nenapoví, které číslo zmáčknout.
Trpíte-li depresemi, je jedno, které číslo stisknete - nikdo vám stejně neodpoví.
Jste-li dyslektik, zmáčkněte 9696969696969.
Trpíte-li nervozitou, hrajte si s klávesou se symbolem hvězdičky nebo se svazkem klíčů a vyčkejte, než se vám na lince ozve náš operátor.
Máte-li amnézii, zmáčkněte tlačítko s číslem 8 a udejte své jméno, adresu, telefon, datum narození, rodné číslo a rodné jméno vaší matky.
Trpíte-li bipolární poruchou, zanechte prosím zprávu po zaznění zvukového signálu, nebo před zazněním zvukového signálu. Nebo po zaznění zvukového signálu. Prosím, počkejte na zvukový signál.
Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9.
Máte-li komplex méněcennosti, prosím zavěste. Všichni naši operátoři jsou příliš zaměstnaní a nemají na vás čas.
Děkujeme a přejeme vám příjemný den.""Vegetarián" je starý indiánský výraz pro "špatný lovec".SMS: Ona: "Ahoj! Co děláš?" On: "Ležím v posteli a myslím na tebe! A ty?" Ona: "Jsem na diskotéce. A stojím za tebou!"Jak se jmenoval pes Bin Ládina?
Al Pajda!Nieko klope na dvere... "Kto je tam?" "To som ja, otvor." "Aky otvor?"


Manžel se šťourá v jídle a ptá se své ženy: "To je zase z plechovky?" "Ano, zlatíčko. Na plechovce byl tak roztomilý pejsek a navíc na ní stálo: Pro vašeho miláčka. Tak jsem neodolala."


Jaké je největší překvapení pro muže po čtyřicítce?
Když čeká druhou mízu a zatím přijde první infarkt.

Jak se pozná ideální manžel?
Najde milence u ženy v posteli a řekne: "Klidně pokračujte, já zatím postavím na kávu."
A jak se pozná ideální milenec?
Když i potom dokáže pokračovat.


On: "Máš pěkné tričko..." Ona: "Děkuju! A pod ním nic nemám!" On: "Neboj se. Třeba to ještě doroste..."


Do bordelu vejde chlap, na obojku velkou skvrnitou dogu. Vyhledá madam: "Chci tu nejvychrtlejší dívku." "Ale pane, máme tady mnoho krásných dívek!" "Ne, chci tu nejvychrtlejší." "Dobře, počkejte na pokoji." "Po chvíli přivede madam neuvěřitelně vychrtlou dívku. Chlápek jí říká: "Mohla by ses svléknout a postavit na všechny čtyři?" "A mohla by ses taky prohnout v pase a vystrčit zadek?" Dívka tak učiní a čeká, co ten chlap hodlá dělat. Chlap chytne psa, nakloní se k němu a zařve mu do ucha: "Tak se podívej, takhle budeš vypadat, když nebudeš žrát."


A hádka začala:

Moje žena mi naznačovala, co chce na nastávající výročí. Řekla: "Chci něco, co přejde od 0 na 150 za 3 vteřiny." Tak jsem jí koupil osobní váhu. A hádka začala...

Když jsem přišel včera večer domů, manželka požadovala, abych ji vzal někam, kde je draho... Tak jsem ji vzal na benzínovou pumpu. A hádka začala...

Seděl jsem s manželkou u stolu na jejím středoškolském srazu. Neustále sledovala opilce, který seděl sám u vedlejšího stolu a pohrával si se skleničkou. Zeptal jsem se jí "Znáš ho?" "Ano," vzdychla si. "Je to moje stará láska. Pokud vím, tak se dal na pití hned po našem rozchodu před mnoha lety a slyšela jsem, že od té doby nevystřízlivěl." Řekl jsem: Ó, Bože! Kdo by si pomyslel, že člověk může oslavovat tak dlouhou dobu? A hádka začala...

Manželka stála v ložnici před zrcadlem a prohlížela se. Nebyla spokojená s tím, co vidí, a tak řekla svému muži: "Cítím se příšerně. Jsem stará, tlustá a ošklivá. Opravdu potřebuji, abys mi řekl nějaký kompliment, něco pozitivního..." Manžel odpověděl: "Na svůj věk máš zrak jako orel" A hádka začala...

Snažil jsem se přesvědčit manželku, aby mi koupila basu piva za 14.95 EUR. Namísto toho si koupila noční krém za 7.95 EUR. Řekl jsem jí, že po base piva vypadá večer hezčí než ráno po nočním krému. A hádka začala...


Pan Novák se celý život dobře choval, nepil, nekouřil, jedl střídmě, nikomu neublížil, druhým pomáhal.
Po smrti přišel do nebe. Těší se, že si po celoživotním odříkání konečně trochu užije.
První den dostal k obědu jogurt a dva rohlíky.
Mlčel, neboť byl zvyklý si odříkat.
Druhý den k obědu opět jogurt a dva rohlíky. Znovu mlčel.
Ale nedalo mu to a nahlédl přes nebeskou klenbu dolů do pekla.
Tam všude plno lidí a obrovská žranice.
Třetí den zase jogurt a dva rohlíky.
Tak se zeptal Pána Boha, jak je to možné. Proč to tak je?
Pán odpověděl:
"Pochop, pro dva nemá cenu vařit."


Pátek odpoledne:
"Miláčku, také by sis přála prožít nádherný víkend?"
"Jistěže, drahý."
"Tak fajn. V pondělí nashle."


Tři kamarádi u piva:
"Pánové, chtěl jsem manželce udělat radost, tak jsem jí sehnal do obýváku nábytek z kanadský jedle."
"To nic není, to já jsem jí koupil kuchyni z finský břízy."
"Jo, hoši, to já takhle jednou přijel domů ze služební cesty a koukám, v ložnici chlap z Český Lípy."


Posílá chlap manželce z hospody SMS:
"Dopíjím poslední pivo a do 20 minut jsem doma. Pokud nedodržím čas, přečti si SMS znovu."


Dcerka se dívá na maminku, jak si nanáší pleťovou masku.
"Proč to děláš?"ptá se jí.
"Abych byla krásná!" odpoví maminka.
Za chvíli si masku sundavá a dcerka se ptá:
"Vzdáváš to?"

—————

Datum: 28.02.2012

Vložil: Iveta

Titulek: .

Atraktivní žena, středního věku, informovala svého
Plastického chirurga, že chce zmenšit své stydké pysky, protože se věkem příliš
Zvětšily a zplihly. Z důvodu studu trvala na tom že se o její operaci nesmí nikdo
dovědět.
Chirurg samozřejmě souhlasil. Když se probrala z anestezie, našla vedle sebe na posteli
položené tři nádherné růže. To ji rozčílilo a okamžitě si nechala zavolat chirurga.
"Mám pocit, že jsem vás požádala, aby se o mé operaci nikdo nedověděl!"
Chirurg jí řekl, že splnil její přání a že první růže byla od něj.
Za její odvahu a důvěru v něj, jako v lékaře. "Cítil jsem s vámi, protože
jste si tím prošla bez jakékoli podpory blízkých." "Druhá růže je od zdravotní sestry. Asistovala mi při operaci a cítila s vámi, protože před nedávnem sama prošla touto procedurou sama."
"A co ta třetí růže?" - zeptala se pacientka.
"Ta je od muže z oddělení popálenin - chtěl vám poděkovat za své nové uši."

—————

Datum: 27.02.2012

Vložil: Iveta

Titulek: .

Přijde babka na úřad a povídá úředníkovi:"Čest práci,soudruhu"!
Úředník jí povídá:"Babičko, vy jste si asi spletla dobu".
Babka odpovídá:"Dobu možná,ale tebe ne!".

—————

Datum: 19.02.2012

Vložil: veferak

Titulek: Mikrospánek

Totálně ožralý chlapík jde z hospody, udělá dva kroky a spadne do příkopu. Hned se postaví, odplivne si a říká:
"Pojebanej mikrospánek..."

Venku mrzne čím dál tim víc a ta moje ženská nedělá nic jinýho, než že čumí přes okno.
Jestli to tak půjde dál, budu ji asi muset pustit dovnitř...

—————


Trocha humoru

 

Trošinku fotomontáž

 

 

 

 

Trochu humoru od VeFeRáka

možná SJC, ale i tak to sem dám....

Pride chlap k doktorovi:
- Je mi to trapne, ale môj syn sa vyspal s nejakym dievcatom a ta ho nakazila neprijemnou chorobou...
- Aha. No tak nech pride, pokusime sa to nejako vyliecit.
- Lenze on sa nakazil s nasou sluzkou a ta tym padom nakazila aj mna.
- No teda, uz chapem, tak sa teda vyzlecte.
- Ibaze zakonite som pre zmenu ja zasa nakazil manzelku.
To uz lekara dorazi a zareve:
- Takze kvôli tvojmu mlademu parchantovi sa v tom teraz vezieme vsetci!

babka nastupi do autobusu a nohy sa jej lamu a pyta sa chlapov
-ja tu nejaky gentleman?
a jeden nato odveti:
-gentlemanov by tu bolo dost ale miesta NIE

Manželský pár je v ZOO. Manželka je úžasná sexy kočka, prostě kost.
Před klecí s orangutanem se oba zastaví. Manžel povídá: "Zkus si sundat podprsenku, co to sním udělá."
Manželka si tedy sundá podprsenku.
Orangutan začne skákat po kleci jako blázen, celý nadržený.
"Zkus si sundat ještě kalhotky", povídá manžel.
Manželka ho poslechne.
Orangutan už neví, co by v kleci dělal, skáče, trhá mřížemi jako pominutý.
Najednou manžel otevřel dveře, šup strčil manželku dovnitř a říká: "A teď mu zkus vysvětlit, že tě bolí hlava!"

Rodina Jebalových ide na rodinnú dovolenku. Prídu do hotela, na recepciu,
ze sa zapísu.
Otec to hneď vybalí na recepčného:
- Ja som je*al so svojou zenou, dcérou a synom.
- ???
- A toto je môj syn, tiez je*al so svojimi deťmi a manzelkou.
Na to sa recepčný tvári dost znechutene, a hovorí:
- Pozrite, mne je jedno, kto tu s kým je*al, ja vás zapísem ako jednu
velkú sku****ú rodinu...

Jede Jeníček s tatínkem po městě a míjejí bordel.
Jeníček se ptá svého otce: "Tatínku, co je tohle za dům?"
"To je dům radosti."
"Jé, tak se tam pojď podívat."
"To nejde, až jindy."
Druhý den se Jeníček vypraví do domu radosti sám. Vejde dovnitř a
potká ho kuchařka.
"Copak tu děláš, chlapečku?", ptá se ho.
"Tatínek říkal, že je to dům radosti, tak mi nějakou udělejte." A
tak mu kuchařka udelala 3 palačinky s čokoládou.
Když přišel Jeníček domů, otec se ho ptal kde byl.
"Byl jsem v tom domě radosti."
"Proboha cože? A jaké to bylo?"
"Ani se neptej. První jsem zvládl v pohodě, druhá už mi dala
zabrat a tu třetí jsem jen roztáhl a vylízal

Pride cigán v Anglicku k zubarovi.Sadne si do kresla a prstom ukaze nabolavy zub:"TU !"Zubar mu vytrhne dva zuby. Cely rozculeny pride za svojim kamaratom a vravi mu:"Ukazal som na zub povedal tu a ten blbec mi vytrhol dva zuby.On mu hovori ze "TU" je anglicky dva, tak si musis davat pozor!" Chlapik pouceny zo situacie pride na kontrolu k inemu zubarovi, ukaze presne najeden bolavy zub a povie:"TEN !"

Tysona pustili z basy. Nikto na svete s nim nechcel boxovat, lebo sa ho bal. Jeho manazer vsak nasiel jedneho Vychodniara co by s nim zapasil. Tak s jeho manazerom dohodli zapas. Prisiel Tyson, velka slava a zacinal zapas. Tu pride manazer k Pistovi a hovori:
- Pitu, vytrimes perse kolo ta mas milion, znas kelo to penezi?
- Znam.
Zacne zapas, skonci 1. kolo, pito sedi dobity v rohu a manazer mu hovori:
- Pitu, vytrimes druhe kolo ta mas dva miliony, znas kelo to penezi?
- Znam.
Zacne druhe kolo. Ked skonci 2. kolo Pito sedi dobity a krvavy v rohu a manazer mu hovori:
- Pista, vytrimes trece kolo ta mas pejc miliony, znas kelo to penezi?
- Znam,znam, znam, tak toto kolo esci vytrimem ale potom mu taku jebnem…..

Kľaknem si k nej. Strkám do nej prst. Je vlhká. Beriem ho do ruky, vrazím ho do nej. Znova a znova. Všade je semeno! Lapám po dychu. Prvý riadok mrkvy mám zasiaty.

 

 

 

> # LUXUSNI VTIPKY, ALE FAKT LUXUSNI!!!

> # Mladá žena přistihne svého manžela in flagranti s milenkou.

> # Oslepená žárlivostí se rozkřičí:

> # "Správně mi moje máma říkala, že jsi z těch chlapů, kteří každou

> ženskou # Hned zatáhnou do postele...!

> # A ty, mami, ty na mně nečum! Taky jsi mě nasrala!"

> #

> #

> # Krutá pravda: Ja som veľmi rada, že mi manžela vybrali rodičia.

> # Pri pomyslení, že som si takého kokota vybrala sama, by ma #

> jeblo!!!!

> #

> #

> # Říká manželka manželovi: "Ty seš takovej debil, že kdyby se

> uspořádalo # mistrovství světa všech debilů, tak ty budeš stoprocentně druhej!!!"

> # "Proč druhej?" ptá se manžel. "Protože seš takovej debil, že # Bys

> to ani nevyhrál!!!"

> #

> #

> # Jaký je rozdíl mezi učitelkou a žumpou?

> # Žádný: buď je nasraná nebo vyčerpaná.

> #

> #

> # Sedí chlap na záchodě a před ním visí plakát fotomodelky.

> # Koukne se jí na ňadra a čte: "To je nejkrásnější na světě."

> # Koukne se jí na bříško a čte: To je nejkrásnější pod sluncem".

> # Koukne se jí níž a nemůže nic přečíst, a proto se nakloní a čte:

> # "Sereš na prkýnko, vole!"

> #

> #

> # Čte matka inzerát v novinách: Jsem svobodný, mám auto, vilu s #

> Bazénem a dvacetileté úspory. Hledám mladou dívku za účelem seznámení.

> # Ihned zavolá dceru, přečte ji znovu inzerát a po vzájemné # Domluvě

> ji vyšle k onomu mládenci.

> # Po týdnu dcera přijede domů, matka se hned ptá, jaké to bylo.

> # "Mami, ta vila s bazénem je prostě pohádková, auto je kouzelný # A

> on je fešák!"

> # Matka je zvědavostí bez sebe: "a co ty dvacetileté úspory?"

> # "No, mami, ještě teď mi tečou po nohách!"

> #

> #

> # Jde ženská v parku a proti ní jde chlap s roztaženýma rukama.

> # Ona si říká:

> # "Panebože, vždyť mám nové šaty, on mě chce znásilnit!"

> # Tak si ty šaty sundá a

> # takhle to jde dál, až na sobě vůbec nic nemá.

> # Chlapík už je pěkně blízko a povídá: "Uhni, lehká ženo. Nesu sklo!"

> #

> # Víte, jak se startuje ženský maraton?? .. tři ... dva ... jedna #

> .... kšááá # # # "

Včera jsem se s manželkou strašně pohádal, ale

> nakonec # Přilezla na kolenou."

> # "A co říkala?"

> # "Vylez zpod toho gauče, ty srabe!"

> #

> #

> # Manželka peče štrůdl, a před tím než ho vloží na pekáč do # trouby,

> tak odřízne oba konce.

> # Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává.

> # "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka.

> # Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče, a tam manžel vidí, # jak

> tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví:

> # "Protože mám malej plech!"