Vodolský motoweb


VeFeRákovo okenko

Datum: 22.10.2012

Vložil: vfr

Titulek: d

Chlap se vrátí domů ve tři ráno, úplně opilý. Manželka ho začne ve dveřích zpovídat: "Kdes byl?" "No, stará, sem si trochu užíval..." "A kolik jsi utratil?" "No, asi tři tácy..." "Cože, tři tisíce? Ty idiote, dovedeš si představit, jak dlouho by mi vydržely tři tisíce?" "Hmmmm, no, nepiješ, nekouříš, máš vlastní ku.ndu...takže asi až do smrti..."


Čáp se jen tak prochází a najednou vidí šneka, jak si to šine ven z lesa. Tak povídá: "Šneku, kam tak chvátáš?" A šnek na to: " Ale přijeli do lesa berňáci, tak zdrháme. To víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky, tak zdrháme". No tak čáp neváhá, ale jak tak utíká, tak potká medvěda. "Čápe, kam jdeš?" "Ale, medvěde do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš,já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze, tak zdrháme." Medvěd se lekne a taky prchá. Potká krtka. "Medvěde, kam zdrháš?" "Ale, krtku do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš já mám kožich, moje ma kožich, děti mají kožichy, tak zdrháme." Krtek neváhá, popadne rodinu a prchaj. Jak tak hrabou, tak se prohrabou až do ZOO do klece s paviánama. A ten největší se hned ptá: "Krtku, co tu děláš?" "Ale, do lesa přijeli berňaci, tak zdrhám. To víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno, tak zdrháme". Pavián se na něj kouká a potom povídá: "Že se na to nevysereŠ. Podívej se na nás. Já mám holou prdel, moje má holou prdel, děti maji holou prdel a stejně jsme skončili za mřížemi."Barman se mě zeptal, co si dám. Řekl jsem mu: "Chci nějaké překvapení." Ukázal mi fotky mojí nahé ženy.


Malý cikán s mámou vaří v kuchyni, strčí si hlavu do mouky a říká: "Hele, mámo, já jsem bílý!" Máma mu jednu vrazí a říká mu: "Jdi se ukázat tátovi." Přijde za otcem a povídá mu: Koukej, táto, já jsem bílý. Otec mu vrazí z druhé strany a pošle ho za dědou. Přijde malý cikán k dědovi a říká mu: "Hele, dědo, já jsem bílý. Děda mu taky jednu vrazí a ještě k tomu ho nakope do prdele. Potom se vrátí zpátky do kuchyně a máma se ho ptá: "Tak jaké sis vzal z toho poučení?" A malý cikán jí odpoví: "Jsem 7 minut bílý a už vás, kurvy cikánské, nesnáším!!!"


Zpět na diskuzi